Předokenní hliníkové žaluzie

 • Spolu s roletami jsou nejžádanějším venkovním stínícím prvkem. Opatříme jimi rodinné domy i komerční budovy. Pomůžeme vám vybrat ty správné, vyrobíme je dle vašich potřeb a dodáme na klíč.

 

 • Zabrání skleníkovému efektu a přehřívání interiéru

  Venkovní žaluzie zachytí až 80 % světelných paprsků ještě před okenní tabulí. Tím tím zabrání skleníkovému efektu, který způsobuje rychlé a nepříjemné oteplení v místnosti, přestože venku může být příjemný chládek.

  Plynulá regulace a různé možnosti ovládání

  Narozdíl od rolet vám žaluzie umožní plynule regulovat přístup světla do místnosti. Vyberte si, zda chcete lamely žaluzií ovládat pomocí šňůry, kliky, nebo elektropohonem.


 •  Robustní konstrukce a dlouhá životnost

  Narozdíl od interiérových žaluzií mají venkovní žaluzie mohutnější konstrukci. Díky ní a kvalitní povrchové úpravě hravě odolají dlouhodobému působení povětrnostních a dalších vnějších vlivů.

  Na míru každé budově

  Žaluzie a jejich krycí plechy, bočnice a vodící i koncově lišty lakujeme do tisíců barev vzorníku RAL. Najdeme vhodně řešení pro každou budovu.

  Pro rodinné domy i komerční budovy

  Dodáme jak žaluzie pro stínění menších ploch rodinných domů, tak i velké žaluzie pro stínění administrativních budov a dalších komerčních prostor. 

vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou díky inovacím horního pojezdu, ohromnému výběru látek, mnoha tvarových provedení a šířek lamel stále populární. Výhodou je pro vás plynulá regulace prostupu světla do místnosti. Mají využití především pro stínění větší plochy a pořád častěji je můžeme vidět i v rodinných domech či bytech.

Previous slide
Next slide

Pošlete nám poptávku

Rolety

Rolety Holiš 2020 | © COPYRIGHT 2020  | PATRIKORSAK.CZ